*ShoutBox AJAX Chat © blueimp.net |  Integrated with SMF

Αποστολέας Θέμα: Τι θα κάνουμε?  (Αναγνώστηκε 5336 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Φεβρουαρίου 25, 2009, 09:34:56 am
  • Αρχηγός των Ινδιάνων
  • Κάρμα: +0/-0
    • Προφίλ
    • http://www.azurat.com

Θα αγοράσουμε το game σήμερα?

Azura, whose sphere is dusk and dawn, the magic inbetween realms of twilight; known by the names The Daedric Prince of Moonshadow, Mother of the Rose, and Queen of the Night Sky.

Φεβρουαρίου 25, 2009, 11:31:20 am
Απάντηση #1
  • Διαχειριστής
  • Τέρμα καμένος
  • Κάρμα: +53/-15
    • Προφίλ

Οι servers ανοίγουν σήμερα το απόγευμα. Από ότι λένε ήδη υπάρχουν κόπιες διαθέσιμες. Από την μια ψήνομαι να μπω μέσα από το πρώτο λεπτό και να δω την διαδήλωση στο starting village. Από την άλλη ξέρω ότι δε θα ασχοληθώ αν δεν μπορέσουν να έρθουν και οι υπόλοιποι. Δεν ξέρω πραγματικά. Για μένα θα είναι απόφαση τελευταίας στιγμής.... αν και κλείνω προς την επιλογή 'άστο για την επόμενη εβδομάδα' μάλλον η περιέργεια μου θα κερδίσει ως συνήθως.

Φεβρουαρίου 25, 2009, 11:34:56 am
Απάντηση #2
  • Τέρμα καμένος
    • profile.php?id=689112075
    • Προφίλ
    • http://www.greekmoviejar.blogspot.com/

ασε τα σαπια.. σε βλεπω να καιγεσαι απο το απογευμα και μετα και να μας ξεχνας εμας εδω :(

Ασε δλδ που ΗΔΗ μας ξεχνας.. τοσα post εχω κανει κι απαντηση Soupia δεν..

Φεβρουαρίου 25, 2009, 11:40:48 am
Απάντηση #3
  • Οικονομέτρης
  • Τέρμα καμένος
  • Κάρμα: +12/-7
    • Προφίλ

min klapseis mono ...
exw mpleksei me vlammenous den eksigeite alliws ...

.......................................

Slicing through armor with the greatest of ease. Whirling, dancing like a dervish, swiping foes with a flick of the wrist.

Φεβρουαρίου 25, 2009, 11:51:32 am
Απάντηση #4
  • Διαχειριστής
  • Τέρμα καμένος
    • Προφίλ

Δεν ξέρω για ποιο ποστ μιλάς αλλά μάλλον δίκιο θα έχεις γιατί τώρα τελευταία πέφτει πολύ 'σήμανση ως αναγνωσμένο'. Όσο για το κάψιμο...θα πρέπει να ξεκολλήσω από το WoW γιατί με το που μπήκα battleground δεν μπορώ να βγω. Τον έχω αφήσει τον char στα 29lvl γιατί είμαι μόνο για pvp! (το ότι θα έλεγα ότι κόλλησα με το pvp στο wow δε το περίμενα)

Φεβρουαρίου 25, 2009, 11:58:01 am
Απάντηση #5
  • Τέρμα καμένος
    • profile.php?id=689112075
    • Προφίλ
    • http://www.greekmoviejar.blogspot.com/

Παράθεση από: "Soupias"
Δεν ξέρω για ποιο ποστ μιλάς αλλά μάλλον δίκιο θα έχεις γιατί τώρα τελευταία πέφτει πολύ 'σήμανση ως αναγνωσμένο'. Όσο για το κάψιμο...θα πρέπει να ξεκολλήσω από το WoW γιατί με το που μπήκα battleground δεν μπορώ να βγω. Τον έχω αφήσει τον char στα 29lvl γιατί είμαι μόνο για pvp! (το ότι θα έλεγα ότι κόλλησα με το pvp στο wow δε το περίμενα)

ειναι λιγο ακυρο το θεμα σε αυτο το section, αλλα εχω προτεινει καποια πραγματα στο forum/site section που μαλλον δεν τα διαβασες καν.. Αν εχεις ορεξη κοιταξε τα  :)

Φεβρουαρίου 25, 2009, 01:25:36 pm
Απάντηση #6
  • Αρχηγός των Ινδιάνων
  • Κάρμα: +1/-0
    • profile.php?id=592283645
    • Προφίλ

Ela ti tha ginei tha mpoume apopse???

Φεβρουαρίου 25, 2009, 02:07:13 pm
Απάντηση #7
  • Τέρμα καμένος
  • Κάρμα: +8/-12
    • Προφίλ
    • http://www.hazard.gr

den pistevw na er8oun polla atoma an synexisei na eine me pistwtikes.

Φεβρουαρίου 25, 2009, 02:14:43 pm
Απάντηση #8
  • μπώγδα
  • Τέρμα καμένος
  • Κάρμα: +85/-58
  • ΕπίτιμοC
    • Προφίλ

ρε μλκ ειλικρινά ανάπηρος είσαι?
δεν μπορείς να πας στην τράπεζα να βγάλεις μια prepaid card? ΤΙΠΟΤΑ δεν χρειάζεται, μόνο την ταυτότητά σου ffs...

Φεβρουαρίου 25, 2009, 02:17:31 pm
Απάντηση #9
  • Major Hazard
    • Προφίλ

koita pou ftanei o an8rwpos gia na pai3ei darkfaIl...:D

Φεβρουαρίου 25, 2009, 02:23:24 pm
Απάντηση #10
  • Διαχειριστής
  • Τέρμα καμένος
    • Προφίλ

Διακρίνω στο forum μια καρτοφοβία; Όπως και να έχει είπαν ότι μέσα στις επόμενες μέρες θα προστεθεί και paypal. Αλλά και το paypal κάρτα θέλει νομίζω οπότε....ααα... και κάτι λέει και για wire transfer αλλά δεν ξέρω καν τι υπηρεσία είναι αυτή.

Το θέμα είναι ότι οι άνθρωποι έχουν προβλέψει για πολύ μικρή χωρητικότητα. Προφανώς έχουν εγκαταστάσεις για 40-50κ άτομα και τώρα τους έχουν σκάσει 300κ+ άτομα και δεν ξέρουν τι να κάνουν. Δεν έχουν ανανεώσει καν το website τους από τις 22 Jan και σε μερικές ώρες το παιχνίδι βγαίνει live. Προφανώς και έχουν καλύψει την χωρητικότητα με τους καμένους που παρακολουθούν το forum εδώ και χρόνια και δεν διαφημίζουν καν ότι το game κυκλοφορεί για να το δει και ο υπόλοιπος κόσμος. Εγώ πάντως είμαι πολύ περίεργος να δω πόσους servers θα έχει και το τι κακός χαμός θα γίνει στα starting villages που θα είναι 100δες άτομα on-line. Από την ώρα που θα βγεί το patch θα spammaroun όλοι το login button. Προσωπικά πιστεύω ότι ο server θα πέσει και δε θα παίξει κανείς σήμερα. Ακόμα και να μπει κάποιος δεν θα παίξει ουσιαστικά γιατί τα mobs γύρω από τις αρχικές περιοχές θα είναι σε αναλογία 1/20 με τους παίκτες. Οπότε όλοι θα τερματήσουν το karma τους και θα μπουν την επόμενη να παίξουν κανονικά.

Φεβρουαρίου 25, 2009, 02:25:10 pm
Απάντηση #11
  • Διαχειριστής
  • Τέρμα καμένος
    • Προφίλ

χμμμ....τώρα που έγραψα τα παραπάνω ψήθηκα ακόμα πιο πολύ να μπω!!!11!!11!

Φεβρουαρίου 25, 2009, 02:25:37 pm
Απάντηση #12
  • Τέρμα καμένος
  • Κάρμα: +8/-12
    • Προφίλ
    • http://www.hazard.gr

Παράθεση από: "def"
δεν μπορείς να πας στην τράπεζα να βγάλεις μια prepaid card? ΤΙΠΟΤΑ δεν χρειάζεται, μόνο την ταυτότητά σου ffs...
kai na eime 18+ mallon?(15 eime re:D)

Φεβρουαρίου 25, 2009, 03:01:54 pm
Απάντηση #13
  • Αρχηγός των Ινδιάνων
    • Προφίλ
    • http://www.azurat.com

Παράθεση από: "winterman99"

Εγώ στα 14 έβγαλα την ταυτότητα.

ΤΩΡΑ σοβαρά, θα αρχίσουμε σήμερα ναι ή όχι δεν έχω όρεξη να πληρώσω τώρα και να είμαι μόνος μέσα αλλά ούτε να μην το αγοράσω και οι υπόλοιποι να το πάρετε :P

Azura, whose sphere is dusk and dawn, the magic inbetween realms of twilight; known by the names The Daedric Prince of Moonshadow, Mother of the Rose, and Queen of the Night Sky.

Φεβρουαρίου 25, 2009, 03:07:44 pm
Απάντηση #14
  • Major Hazard
    • Προφίλ

Παράθεση από: "Azurat"
Παράθεση από: "winterman99"

Εγώ στα 14 έβγαλα την ταυτότητα.

ΤΩΡΑ σοβαρά, θα αρχίσουμε σήμερα ναι ή όχι δεν έχω όρεξη να πληρώσω τώρα και να είμαι μόνος μέσα αλλά ούτε να μην το αγοράσω και οι υπόλοιποι να το πάρετε :P

sta 14 ? dhladh persu ?
DoukisSa AFTERLIFE Cosmos

o pitsirikas apo to transformers .. exei amaksi robot. exei filo ton optimus prime . kai gomena thn MEGAN FOX !
ti allo na zhthsei o kariolis ?

8ryle eisai arrwstia stin kardia mou
eisai zalh sto myalo
8ryle eisai to narkwtiko mou
kai gia sena mono zw
opou kai na paizeis egw 8a mai
panta 8a s'akolou8w...

Tags: