*ShoutBox AJAX Chat © blueimp.net |  Integrated with SMF

Αποστολέας Θέμα: φάρμακο  (Αναγνώστηκε 6139 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Μαρτίου 04, 2017, 10:55:23 pm
Απάντηση #30
  • μπώγδα
  • Τέρμα καμένος
  • Κάρμα: +85/-58
  • ΕπίτιμοC
    • Προφίλ

Εδώ θέλω όμως να πω τη μαλακία μου. Κανονικά κατα τη γνώμη μου οι natty θεωρούνται αυτοί που τρέφονται μόνο με φαί. Ανεξαρτήτως αν αυτό είναι κομμένο σε μπλέντερ ή μαγειρεμένο. Στα συμπληρώματα υπάρχει πολύ χημεία και γι' αυτό το λόγο δεν το θεωρώ φυσικό. Αν κάποιος παίρνει πχ. bcaa, κρεατίνες και ένα σωρό μαλακίες για μενα δεν είναι natural. Φάε και γυμνάσου γαμώ το χριστούλη σου.

Πλήρης παραπληροφόρηση. Το μόνο κακό των συμοληρωμάτων είναι πως εύκολα παίρνεις πάνω από αυτό που χρειάζεται κι εκεί γαμάς το νεφρό σου. Αν μελετήσεις τι τρως και πως συμπληρώνεις τη διατροφή σου, δεν έχεις θέμα.
Καμιά χημεία δεν υπάρχει. Η κρεατίνη είναι κυριολεκτικά η ίδια ουσία που υπάρχει στο κρέας. Πρωτεΐνη και bcaa το ίδιο.
Απλά δεν τα προτείνω γιατί κανένας δεν είναι άρρωστος αρκετά να χάνει 1 ώρα κάθε μέρα από τη ζωή του, να προγραμματίζει τι θα φάει αύριο.

επίσης η κρεατίνη συντίθεται και από το ίδιο το συκώτι του ανθρώπου. πιθανότατα δεν υπάρχει αθλητής, από ποδοσφαιριστές μέχρι μερακλήδες ψαροτουφεκάδες, που δεν έχει πάρει κρεατίνη.
check your facts!

Μαρτίου 04, 2017, 11:00:34 pm
Απάντηση #31
  • Major Hazard
  • Κάρμα: +15/-68
    • Προφίλ

Αναίρεσες τον εαυτό σου σε ένα ποστ. Μπράβο.
Όποιος δεν κάθεται καλά θα υπόκειται τις συνέπειες Illuminati style.

Μαρτίου 05, 2017, 04:39:41 am
Απάντηση #32
  • Τέρμα καμένος
  • Κάρμα: +17/-15
  • Κίναιδος και σπεκουλαδόρος
    • 90deka
    • deeperdi
    • Προφίλ

Βρε μαλακα τραγικε στα αρχιδια μου για το φαρμακο και εσας που το παιρνετε. Παρτε το με επιστημονικα κριτηρια και μετα απο δοκιμες σε δειγματα 1000 ανθρωπων και με πιστοποιηση οτι ειναι ακακο. Ψοφηστε καντε οτι θελετε. Μεχρι εκει σας γραφουμε στα αρχιδια μας. Η χολη βγαινει μολις ξεκινατε τα ψεμματα : '' ειμαι φυσικος '' '' κανω γυμναστικη για το ευ ζην '' '' μονο πρωτεινη παιρνω ''. Ε οχι εκει θα ειμαι εγω για να σας κατουραω στη μαπα. Παντα και χωρις οικτο.
In Transition.

Μαρτίου 05, 2017, 06:20:38 am
Απάντηση #33
  • Γενικός συντονιστής
  • Τέρμα καμένος
  • Κάρμα: +13/-15
    • gewponos
    • Προφίλ

Έχεις δει τι έχω γράψει;
Γράφω πουθενά πως παίρνω ή θα έπαιρνα φάρμακο;
Ακριβώς το αντίθετο γράφω.
 Άλλο αυτό όμως κι άλλο η ασχετοσύνη που σε δέρνει.
Αν σου δείξω 10 άτομα που γυμνάζονται και σε ρωτήσω ποιος παίρνει και ποιος όχι φάρμακο, θα έχεις μηδέν στα δέκα στο να τους ξεχωρίσεις.
ЯЭЭИIGИЭ ЭSЯЭVЭЯ

Μαρτίου 05, 2017, 05:36:45 pm
Απάντηση #34
  • Τέρμα καμένος
  • Κάρμα: +4/-4
    • Προφίλ

Λατρεύει να σε μισεί.

Μαρτίου 05, 2017, 06:42:26 pm
Απάντηση #35
  • μπώγδα
  • Τέρμα καμένος
  • Κάρμα: +85/-58
  • ΕπίτιμοC
    • Προφίλ

Σε μισεί γιατί σε χρειάζεται. Γιατί του αρέσεις...

Μαρτίου 05, 2017, 07:56:41 pm
Απάντηση #36
  • Major Hazard
  • Κάρμα: +15/-68
    • Προφίλ

Ο prime το παίρνει το φάρμακο, αλλά σε μορφή υπόθετου. Εξού και το γνωστό σλόγκαν ΄Ο prime είναι γκέι '.
Όποιος δεν κάθεται καλά θα υπόκειται τις συνέπειες Illuminati style.

Μαρτίου 05, 2017, 10:31:17 pm
Απάντηση #37
  • Τέρμα καμένος
  • Κάρμα: +19/-19
    • george.agriogiannis
    • Προφίλ

Ο prime το παίρνει το φάρμακο, αλλά σε μορφή υπόθετου. Εξού και το γνωστό σλόγκαν ΄Ο prime είναι γκέι '.

kaneis lathos. to slogan vgike epeidi tou aresei na ton gamane adres.
Δέσμευση της περιουσίας της εκκλησιας ΤΩΡΑ!!!

-------------------------------------------------------------------------

Fetched 318 MB in 9s (32.0 MB/s)

Μαρτίου 05, 2017, 11:10:57 pm
Απάντηση #38
  • Γενικός συντονιστής
  • Τέρμα καμένος
    • gewponos
    • Προφίλ

kaneis lathos. to slogan vgike epeidi tou aresei na ton gamane adres.
ЯЭЭИIGИЭ ЭSЯЭVЭЯ

Μαρτίου 06, 2017, 01:29:35 am
Απάντηση #39
  • Τέρμα καμένος
    • 90deka
    • deeperdi
    • Προφίλ

Ναι ηταν σιγουροτατο οτι εχεις φιλους που παιρνουν φαρμακο και ειναι τελειως φυσικοι. Ευνοητο, γιατι εμπιστευονται μονο μεγαλογιατρους και φυσικα εξειδικευμενους στον τομεα. Μονο οι φιλοι σου το κανουν αυτο.

Εμεις που το μεγαλυτερο κομματι του κυκλου μας αποτελειται απο ιδιοκτητες γυμναστηριων και κροσφιταδικων (4 γυμν και 2 κροσφιταδικα για την ακριβεια), απειρους περσοναλ, ποσους φουσκωτους, ποσους πρωταθλητες σε πολεμικες τεχνες και συναφεις μαλακιες, δεν ξερουμε τιποτα. Ολοι μα ολοι αυτοι δεν ξερουν τιποτα. Οι 5 φιλοι σου ξερουν.

Παρε τους φιλους σου τους πονηρους λοιπον καντε ενα τρενακι ο ενας πισω απο τον αλλον (αν τους σηκωνονται οι πουτσες) και πηγαιντε πεστε απο κανα γκρεμο γιατι κανετε κακο στην κοινωνια. Πριν το φουντο τα γνωστα ε? Σφιξιμο, πατημα κοιλιακους και σελφι φειςσμπουκ. Γιατι πανω απο ολα γυμναζεστε για τους εαυτους σας!

In Transition.

Μαρτίου 06, 2017, 01:31:14 am
Απάντηση #40
  • Τέρμα καμένος
  • Κάρμα: +4/-4
    • Προφίλ

Τσίμπα επιδοκιμασία παικταρά μου!

Μαρτίου 06, 2017, 01:45:50 am
Απάντηση #41
  • Τέρμα καμένος
    • 90deka
    • deeperdi
    • Προφίλ

αι γαμησου και εσυ μωρη
In Transition.

Μαρτίου 06, 2017, 02:22:33 am
Απάντηση #42
  • Γενικός συντονιστής
  • Τέρμα καμένος
    • gewponos
    • Προφίλ

Ναι ηταν σιγουροτατο οτι εχεις φιλους που παιρνουν φαρμακο και ειναι τελειως φυσικοι. Ευνοητο, γιατι εμπιστευονται μονο μεγαλογιατρους και φυσικα εξειδικευμενους στον τομεα. Μονο οι φιλοι σου το κανουν αυτο.

Εμεις που το μεγαλυτερο κομματι του κυκλου μας αποτελειται απο ιδιοκτητες γυμναστηριων και κροσφιταδικων (4 γυμν και 2 κροσφιταδικα για την ακριβεια), απειρους περσοναλ, ποσους φουσκωτους, ποσους πρωταθλητες σε πολεμικες τεχνες και συναφεις μαλακιες, δεν ξερουμε τιποτα. Ολοι μα ολοι αυτοι δεν ξερουν τιποτα. Οι 5 φιλοι σου ξερουν.

Παρε τους φιλους σου τους πονηρους λοιπον καντε ενα τρενακι ο ενας πισω απο τον αλλον (αν τους σηκωνονται οι πουτσες) και πηγαιντε πεστε απο κανα γκρεμο γιατι κανετε κακο στην κοινωνια. Πριν το φουντο τα γνωστα ε? Σφιξιμο, πατημα κοιλιακους και σελφι φειςσμπουκ. Γιατι πανω απο ολα γυμναζεστε για τους εαυτους σας!

Δε βγαίνει καν νόημα σε αυτά που γράφεις κι ο άλλος πατάει κι επιδοκιμασία.
Κανένα φίλο δεν έχω που να ξέρει αυτά που πρέπει να ξέρει για τα στεροϊδή.
Κι εγώ το μόνο που ξέρω μετά από διάβασμα είναι πως δεν έχω λόγο να ασχοληθώ όσο χρειάζεται για να μπω σε αυτό.
Όλοι οι ιδιοκτήτες crossfit δεν έχουν ιδέα από γυμναστική και διατροφή παρά δύο τριών εξαιρέσεων που εν γνώση τους σακατεύουν κόσμο για να εκμεταλλευτούν τη μόδα.
Οι personal trainers αν δεν είναι από ΤΕΦΑΑ και με 50 σεμινάρια σοβαρά είναι πάντα άσχετοι και κολλημένοι σε ασκήσεις πριν 50 χρόνια.

Δεν το παίζω πως έχω περισσότερες γνώσεις αλλά έχω αρκετές γνώσεις για να βγάζω τα παραπάνω συμπεράσματα και να πηγαίνω σε άτομα που πραγματικά ξέρουν.

Κι επίσης σε κατουράω στο λαιμουδάκι μαζί με όλους τους δυτικάνθρωπους που νομίζουν πως ξέρουν από fitness.
ЯЭЭИIGИЭ ЭSЯЭVЭЯ

Μαρτίου 06, 2017, 02:50:21 am
Απάντηση #43
  • Τέρμα καμένος
    • 90deka
    • deeperdi
    • Προφίλ

Πεσε απο κανα γκρεμο μωρε
In Transition.

Μαρτίου 06, 2017, 09:39:58 am
Απάντηση #44
  • Major Hazard
  • Κάρμα: +7/-6
    • Προφίλ

egw pantws eimai konta sto na parw lipodialytes mpas kai fygoyn oi gamwlaves
6 xronia twra den efygan. ksekinaw na apogohteyomai.

Tags: