*ShoutBox AJAX Chat © blueimp.net |  Integrated with SMF

Αποστολέας Θέμα: Betting tips  (Αναγνώστηκε 5916 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Σεπτεμβρίου 17, 2016, 01:38:04 am
  • Major Hazard
  • Κάρμα: +0/-0
    • Προφίλ

Που λέτε λοιπόν. ..
Έχω ξεκινήσει μια ιστορία έχω φτιάξει ένα προφίλ κ μια σελίδα στο ίντερνετ κ σηκώνω προγνωστικά προφανώς δεν το ξέρει κανείς μη χάσει κανείς κάνα 2000 ε κ με ψάχνουν να με σφάξουν! Οπότε μη πείτε ότι είμαι ο μπατμαν!
Ενιγουει  φάση είναι ότι πρώτα έχω σκοπό άμα καταφέρω να τη φτάσω καμιά 30κ λαικς + και μετά να σηκώσω σελίδα στο ίντερνετ να βάλω καμιά διαφήμιση καμιά ιστορία.
Για αρχή οποίος γουστάρει κάνει λαικ η κάνει καμιά κοινοποίηση μπας κ πάρουμε κάνα λαικ για να βοηθήσει!
Μετά άμα ξέρει κανείς τι διαδικασίες θέλει να κάνω σαιτ η άμα φτάνει κ να κάνω κάνα μπλογκ φρι κ άμα εκεί με αφήνουν να βάλω διαφημίσεις. Γενικά δεν ξέρω τπτ έχω μόνο την ιδέα!
Facebook.com/livebettingtips69  είναι η σελίδα κ Στέφανος Παπαδόπουλος (Betting tips) το προφίλ. Με ανάγκασε το φβ να βάλω κανονικό όνομα σήμερα!
Κάθε ιδέα κ βοήθεια δεκτή και άμα σας στείλω κουβά να μην ακούω καρκίνους παρακαλώ :p

Σεπτεμβρίου 17, 2016, 11:48:13 am
Απάντηση #1
  • Major Hazard
  • Κάρμα: +9/-5
    • http://www.facebook.com/sstampolas
    • Προφίλ

bet tip No1: DON'T BET!!!!
bet tip No2: If you still insist on betting,go see a doctor!
Ten wo hakari ten wo hiraki
Amaneku subete no hoshiboshi
So kagayaki wo motte
Ware ni sugata wo shimese
Tetorabiburosu yo
Ware wa hoshiboshi no shihaisha
Asupekuto wa kanzen nari
Araburu mon wo kaihou seyo
Zenten hachi-jyū hachi sei
Hikaru!
Urano Metoria!

Σεπτεμβρίου 17, 2016, 01:56:47 pm
Απάντηση #2
  • Major Hazard
  • Κάρμα: +7/-6
    • Προφίλ

symfwnw mazi soy spyro, alla kserw kosmo poy vgazei poly coble merokamataki. opws epeishs kserw k kosmo p xanei 50eu th mera. kathe mera.

pote de me travhkse o tzogos.

Σεπτεμβρίου 17, 2016, 06:44:13 pm
Απάντηση #3
  • Τέρμα καμένος
  • Κάρμα: +19/-19
    • george.agriogiannis
    • Προφίλ

Που λέτε λοιπόν. ..
Έχω ξεκινήσει μια ιστορία έχω φτιάξει ένα προφίλ κ μια σελίδα στο ίντερνετ ...

Ενιγουει  φάση είναι ότι πρώτα έχω σκοπό άμα καταφέρω να τη φτάσω καμιά 30κ λαικς + και μετά να σηκώσω σελίδα στο ίντερνετ να βάλω καμιά διαφήμιση καμιά ιστορία.

Μετά άμα ξέρει κανείς τι διαδικασίες θέλει να κάνω σαιτ η άμα φτάνει κ να κάνω κάνα μπλογκ φρι κ άμα εκεί με αφήνουν να βάλω διαφημίσεις. Γενικά δεν ξέρω τπτ έχω μόνο την ιδέα!

me so confused... afou exeis selida sto internet ti ennoeis oti theleis na sikwseis selda sto internet?

apo texnikis plevras ena domain thes, kana 20riko to xrono pane logika, apo nomikis plevras kai plevras forologias den kserw, alla fantazomai prepi na pas na kaneis enarksi stin eforia an thes na exeis diafimiseis nomima sti selida sou.
Δέσμευση της περιουσίας της εκκλησιας ΤΩΡΑ!!!

-------------------------------------------------------------------------

Fetched 318 MB in 9s (32.0 MB/s)

Σεπτεμβρίου 17, 2016, 07:55:57 pm
Απάντηση #4
  • Γενικός συντονιστής
  • Τέρμα καμένος
  • Κάρμα: +13/-15
    • gewponos
    • Προφίλ

Υπάρχουν εκατοντάδες σελίδες στο Facebook. Από δημοσιογράφους μέχρι κλασικούς άμπαλους. Ο μόνος τρόπος που βγάζουν λεφτά είναι με την κλασική συνδρομή. (Ποικίλει το πόσο. Συνήθως 50αρικο το μήνα.).

Είναι από δύσκολο έως απίθανο να ξεχωρίσεις. Εκτός αν έχεις τίποτα τρελά στατιστικά επιτυχίας που το θεωρώ μάλλον μακριά από την πραγματικότητα.

Αν όντως έχεις τέτοια ποσοστά επιτυχίας βάλε ένα εικονικό πόσο στην αρχή του μήνα στη σελίδα και δείχνε πόσο θα φτάσεις.

Τεσπα. Μην ασχοληθείς. Δεν αξίζει. Μόνο αν είναι να σκαμάρεις το 50αρικο. Αυτά.
ЯЭЭИIGИЭ ЭSЯЭVЭЯ

Σεπτεμβρίου 17, 2016, 08:41:34 pm
Απάντηση #5
  • Major Hazard
    • Προφίλ

Στο φβ εννοούσα σελίδα. Γενικά έχει ανοδική πορεία μωρέ κ οκ φοβερά ποσοστά δεν έχω αλλά κάνα 60 70% το έχω. Ρε πχ ο βασιλιάς στην Ελλάδα δεν ξέρω αν τον ξέρετε είναι ο οβερακιας απλά αυτός παίζει με Έλληνες μόνο. Εγώ στους 1200 έχω μαύρους Κινέζους καφετιδες. Αυτός ο "βασιλιας" είναι τόσα χρόνια κ έχει 100κ λαικ έχει σελίδα κ στο ίντερνετ με bet365 banners κ άλλες 4 5 εταιρίες.
Απλά επειδή εγώ δεν παίζω μόνο με Έλληνες θεωρώ ότι δε λέω αύριο μεθαύριο. . Αλλά σε κάνα 6μηνο άνετα 20κ λαικς θέλω κ άμα βάλω κ 10 20 άτομα να κάνουν τπτ κοινοποιήσει σε τπτ προφίλ η σε τπτ τσούλες που χουν 5κ φίλους πουτσες.ανεβενει γρήγορα.
Αυτό π δεν ξέρω είναι πχ τι δίνει η bet365 για κάθε κλικ για κάθε εγραφη π θα κάνουν από μένα. Η τπτ σαιτ π μπορεί να πληρώσουν αν μαζέψω σε κάνα 2 χρονια 100κ πχ άτομα να μπαίνουν στη σελίδα 1 φορά τη μέρα. Γκουγκλ αντς. Αυτό δεν ξέρω αν αξίζει τον κόπο ότι πχ θα μπαίνει πες τόσος κόσμος θα βγάζω ξέρω γω από όλα μαζί κάνα 200ε το λιγότερο το μήνα ή είναι 1ε κάθε 1000 κλικ?

Περί συνδρομής τους το παίζω εγώ δε θέλω τα λευτα σας εγώ δεν πουλάω δήθεν φιξντ κλπ κλπ σε γενικές γραμμές με συμπαθούν ειδικά οι μαύροι!  Χαχαχαχ

Ενιγουει αν έχετε καμία γνώση βοηθάτε κάντε κ κάνα σειρ ρε ηλιθιοι μπας κ μαζέψουμε κανέναν ! :D

Σεπτεμβρίου 17, 2016, 09:01:34 pm
Απάντηση #6
  • Γενικός συντονιστής
  • Τέρμα καμένος
    • gewponos
    • Προφίλ

1 ευρώ στα 1000 κλικ είναι πολύ καλά πληρωμένο, οπότε κάτσε κάτω κι υπολόγισε αν σε συμφέρει.
Αν κάνει η τσούλα share, θα μαζέψεις άχρηστα Likes. Το θέμα είναι να έχεις likes που πατάνε σε τέτοιες σελίδες.
Επίσης, είναι τεκμηριωμένο το 60-70% και για τι αποδόσεις μιλάς;

Το στοίχημα έχει ΠΆΡΑ πολύ ψάξιμο κι οι πιο έγκυρες σελίδες δεν έχουν καμία σχέση με αθλητισμό.
Είναι κυρίως στατιστική κι ανάλυση των αποδόσεων.

Αν το κάνεις για την κάυλα σου, συνέχισε. Αν θες να βγάλεις λεφτά δεν υπάρχει καμία πιθανότητα.
ЯЭЭИIGИЭ ЭSЯЭVЭЯ

Σεπτεμβρίου 17, 2016, 09:12:34 pm
Απάντηση #7
  • Major Hazard
    • Προφίλ

Για τη φάση κ την καυλα μ ξεκίνησα τώρα κάνα μήνα απλά βλέπω ότι ανεβαίνω σιγά σιγά κ λέω γιατί όχι και 100 200 ε να μπορώ να βγάλω το μήνα να το κάνω πιο δυναμικά.
Περί λαικ τσουλων το λέω γιατί μετά άμα μαζέψω κ αυτά τα άχρηστα λαικ μετά οποίος πατάει Betting πχ θα του σκάω στα πρώτα σερτσ πάνω πάνω με πολλά λαικς κλπ οπότε θα κάνουν κ ραντομ τύποι μετά π τους ενδιαφέρει κ δε με έχουν δει πουθενά.
Είναι σαν τα λευτα τα λαικ φέρνουν λαικ!
Σήμερα πχ στο κουπόνι τ οπαπ έγραψα 10 σημεία. Έπιασα τα 9 κ κατάφερα απλά να βγω στα λευτα μ ! Παναγιες!

Σεπτεμβρίου 17, 2016, 09:16:12 pm
Απάντηση #8
  • Γενικός συντονιστής
  • Τέρμα καμένος
    • gewponos
    • Προφίλ

Κάνε ένα thread με όλες τις προβλέψεις ανά ημέρα για μια εβδομάδα εδώ και μετά βλέπουμε.
Πολύ σημαντικό είναι να δίνεις τις προβλέψεις όσο πιο κοντά στην έναρξη του παιχνιδιού.
Αλλάζουν τρελά τα πράγματα σε κάποια παιχνίδια.
ЯЭЭИIGИЭ ЭSЯЭVЭЯ

Σεπτεμβρίου 17, 2016, 09:22:41 pm
Απάντηση #9
  • Major Hazard
    • Προφίλ

Στο φβ είναι ρε μπαινε κ βλέπε δε είναι σε κάνα μυστικό φόρουμ!
Και λαιβ σηκώνω συχνά πυκνά. Μέχρι πριν 4 μέρες πήγαινα τρένο στα λαιβ είχα 7 στα 8 νομίζω. Από την Πέμπτη ψιλό γαμιεται αλλά νταξ όχι κ ελεηνα απλά μέτρια. Κ τα λαιβ είναι από 1.8 μέχρι 3.5 ξέρω γω

Σεπτεμβρίου 18, 2016, 02:01:01 pm
Απάντηση #10
  • Major Hazard
  • Κάρμα: +7/-6
    • Προφίλ

1 ευρώ στα 1000 κλικ είναι πολύ καλά πληρωμένο, οπότε κάτσε κάτω κι υπολόγισε αν σε συμφέρει.
Αν κάνει η τσούλα share, θα μαζέψεις άχρηστα Likes. Το θέμα είναι να έχεις likes που πατάνε σε τέτοιες σελίδες.
Επίσης, είναι τεκμηριωμένο το 60-70% και για τι αποδόσεις μιλάς;

Το στοίχημα έχει ΠΆΡΑ πολύ ψάξιμο κι οι πιο έγκυρες σελίδες δεν έχουν καμία σχέση με αθλητισμό.
Είναι κυρίως στατιστική κι ανάλυση των αποδόσεων.

Αν το κάνεις για την κάυλα σου, συνέχισε. Αν θες να βγάλεις λεφτά δεν υπάρχει καμία πιθανότητα.
sta 5k kaylia sigoyra exei 1k tzogadoroys h tsoyla pantws

Σεπτεμβρίου 20, 2016, 12:34:53 am
Απάντηση #11
  • Συντονιστής
  • Τέρμα καμένος
  • Κάρμα: +17/-15
  • Κίναιδος και σπεκουλαδόρος
    • 90deka
    • deeperdi
    • Προφίλ

Το αερατο 30k likes μονο σε εμενα εκανε εντυπωση?
In Transition.

Σεπτεμβρίου 20, 2016, 12:38:15 am
Απάντηση #12
  • Γενικός συντονιστής
  • Τέρμα καμένος
    • gewponos
    • Προφίλ

Δεν είναι δύσκολο. Ακατόρθωτο είναι όμως να είναι "πραγματικά" likes. Υπάρχουν σελίδες που γίνεται σαν ανταλλαγή likes κι υπάρχουν κι υπηρεσίες πολύ φτηνές που σου κάνουν likes με το κιλό στην ουσία.
ЯЭЭИIGИЭ ЭSЯЭVЭЯ

Σεπτεμβρίου 20, 2016, 12:45:20 am
Απάντηση #13
  • Συντονιστής
  • Τέρμα καμένος
    • 90deka
    • deeperdi
    • Προφίλ

30k legit ειναι ακατορθωτο ναι.
In Transition.

Σεπτεμβρίου 20, 2016, 12:46:36 am
Απάντηση #14
  • Συντονιστής
  • Τέρμα καμένος
    • 90deka
    • deeperdi
    • Προφίλ

Το bet ειναι ειλικρινα πεταμενα λεφτα. Οποιος λεει οτι ειναι κερδισμενος στο συνολο λεει ψεμματα.
In Transition.

Tags: