*ShoutBox AJAX Chat © blueimp.net |  Integrated with SMF

Αποστολέας Θέμα: Token of appreciation.  (Αναγνώστηκε 3339 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Δεκεμβρίου 31, 2014, 12:53:48 pm
  • Major Hazard
  • Κάρμα: +15/-68
    • Προφίλ

Θέλω να ευχαριστήσω το Χάζαρντ και ειδικά τον Σουπιά που κράτησε το site ανοιχτό για τόσα χρόνια επειδή πραγματικά μου άλλαξε τη ζωή.

Xωρίς το Χάζαρντ μπορεί να αυτοκτονούσα (inb4 ένα αυνάναC λιγότερος) αλλά με το βοήθεια των μελών είχα την ευκαιρία να δω τα πράγματα από άλλη οπτική γωνία και επίσης μου δώθηκε η ευκαιρία να ξεσπάσω σε κάποιους μερικές φορές :')

Δε λέω, μερικοί τον παίρνετε λίγο αλλά το αποτέλεσμα μετράει ...

HAZARD ΡΕ ΜΟΥΝΙΑ  :megusta

ΥΓ. ένα δάρκυ κύλησε καθώς έγραφα αυτό το θρεντ :'(

ΥΓ2. άντε να το παίξω και λίγο θύμα της προπαγάνδας ... καλή χρονιά!

Όποιος δεν κάθεται καλά θα υπόκειται τις συνέπειες Illuminati style.

Δεκεμβρίου 31, 2014, 02:54:45 pm
Απάντηση #1
  • μπώγδα
  • Τέρμα καμένος
  • Κάρμα: +85/-58
  • ΕπίτιμοC
    • Προφίλ

me afto to post apoxeretas ti zwi?

Δεκεμβρίου 31, 2014, 04:34:12 pm
Απάντηση #2
  • Αρχηγός των Ινδιάνων
  • Κάρμα: +11/-13
  • Την Παναγία!!!
    • Προφίλ

Σουπιά κλείσε το φόρουμ για κανα μήνα να πάει να αυτοκτονήσει

Δεκεμβρίου 31, 2014, 06:40:03 pm
Απάντηση #3
  • Major Hazard
    • Προφίλ

Δεκεμβρίου 31, 2014, 07:01:03 pm
Απάντηση #4
  • Διαχειριστής
  • Τέρμα καμένος
  • Κάρμα: +53/-15
    • Προφίλ

Μην με βάζεις σε πειρασμό τώρα που κοντεύει να φθάσει και η ανανέωση του web-hosting!

Σοβαρά τώρα....υπάρχει το forum πάνω από 7 χρόνια. Περνάει ο καιρός...

Δεκεμβρίου 31, 2014, 08:39:28 pm
Απάντηση #5
  • μπώγδα
  • Τέρμα καμένος
  • ΕπίτιμοC
    • Προφίλ

na ta ekatostisoume!

Δεκεμβρίου 31, 2014, 10:27:25 pm
Απάντηση #6
  • Αρχηγός των Ινδιάνων
  • Την Παναγία!!!
    • Προφίλ

εσεις οι παλαίουρες θα θελατε και παλι κοσμο στο φορουμ να γινεται της καριολας, ή προτιματε ετσι οπως ειμαστε τώρα 5 νοματαιοι;
*καλη χρονια σε ολους!

Δεκεμβρίου 31, 2014, 10:51:32 pm
Απάντηση #7
  • Major Hazard
    • Προφίλ

εσεις οι παλαίουρες θα θελατε και παλι κοσμο στο φορουμ να γινεται της καριολας, ή προτιματε ετσι οπως ειμαστε τώρα 5 νοματαιοι;
*καλη χρονια σε ολους!

Πέρσι είχα ανοίξει ένα θρεντ γι' αυτό αλλά εν τέλη καλύτερα να είμαστε λίγοι και εκλεκτοί, παρα πολλοί και τζι τι πι.

Δεκεμβρίου 31, 2014, 11:35:56 pm
Απάντηση #8
  • Αρχηγός των Ινδιάνων
  • Την Παναγία!!!
    • Προφίλ

*καλη χρονια σε ολους!

Πέρσι είχα ανοίξει ένα θρεντ γι' αυτό αλλά εν τέλη καλύτερα να είμαστε λίγοι και εκλεκτοί, παρα πολλοί και τζι τι πι.

σεβομαι

Ιανουαρίου 01, 2015, 02:04:06 pm
Απάντηση #9
  • μπώγδα
  • Τέρμα καμένος
  • ΕπίτιμοC
    • Προφίλ

ego panta ithela kosmo kai tzertzelo sto hazard. afto einai kommataki diskolo gia 2 logous.
proton giati einai ena forum xoris sigkekrimeno periexomeno.
defteron giati o soupias einai strimenos kai plakonete me olous kai tous dioxnei :PPP

Ιανουαρίου 01, 2015, 04:56:24 pm
Απάντηση #10
  • Τέρμα καμένος
  • Κάρμα: +17/-15
  • Κίναιδος και σπεκουλαδόρος
    • 90deka
    • deeperdi
    • Προφίλ

Νικο αν θες εγω μπορω να σου δωσω μερικα ευρακια για την ανανεωση!

Τωρα ον τοπικ οντως το φορουμ αποτελειται απο ατομα που εχουν αποψη, γνωσεις και λογο για παρα πολλα πραγματα. Οποτε το να συναναστρεφεσαι εστω και διαδυκτιακα με αυτα τα ατομα μονο καλο μπορει να κανει. Εγω παντως ειμαι μελος απο το 2008 και μεχρι και σημερα το hazard ειναι το πρωτο πρωτο bookmark στον Chrome.

Παλιοτερα τα ατομα ηταν τοσα πολλα λογω gaming κυριως. Μετα που αραιωσαμε λιγο για εμενα ηταν καλυτερα. Τωρα εχουμε μεινει καμια 10αρια και παλι ωραια εναι αλλα θα ηθελα και τους 6-7 σκληροπυρηνικους που αποχωρισαν τοτε με το θεμα της ΧΑ. Μεχρι εκει.

Ο Prime ειναι gay.

Καλη χρονια να εχουμε.
In Transition.

Ιανουαρίου 01, 2015, 06:43:20 pm
Απάντηση #11
  • Οικονομέτρης
  • Τέρμα καμένος
  • Κάρμα: +12/-7
    • Προφίλ

den apoxwrisan !! ekdioxthikan apo tin gestapo tou forum !!

Na ta leme kai auta !!
exw mpleksei me vlammenous den eksigeite alliws ...

.......................................

Slicing through armor with the greatest of ease. Whirling, dancing like a dervish, swiping foes with a flick of the wrist.

Ιανουαρίου 01, 2015, 09:13:02 pm
Απάντηση #12
  • Διαχειριστής
  • Τέρμα καμένος
  • Κάρμα: +53/-15
    • Προφίλ

Περσινά ξινά σταφύλια. Δεν θα τα ξανασυζητήσω. Ας έχει ο καθένας την άποψη του. Ειλικρινά δεν με ενδιαφέρει. Ναι, μέσα στα 7 χρόνια έχουν γίνει 3 μεγάλα σκηνικά. Έχει γραφτεί πολύ πράγμα γι' αυτά και ο καθένας έχει την άποψη του. Τα περισσότερα βέβαια δεν τα θυμάμαι ούτε και εγώ. Η διαφορά είναι ότι αν τα τσουγκρίσετε εσείς με κάποιον απλά δεν μιλάτε ενώ αν τα τσουγκρίσω εγώ αυτός φεύγει από το forum και εσείς μου το χτυπάτε για χρόνια.  Το αφήνω το θέμα εκεί.

Εγώ ήθελα από την πρώτη στιγμή ένα forum που να έχει σκοπό και κόσμο. Αυτό που γίνεται τώρα με 5-10 άτομα να γινόταν με πολύ περισσότερα. Να έμπαινες μέσα και να είχες πάντα κάτι να μάθεις, να διαβάσεις, να απαντήσεις, να γελάσεις χωρίς αυτό να έχει καμία σχέση με το κέρδος. Γιατί το δεύτερο τσούγκρισμα γι' αυτό έγινε. Η άρνηση μου στο να δω πιο 'επαγγελματικά' το active community (με σκοπό το κέρδος φυσικά, αυτό σημαίνει επαγγελματικά) οδήγησε στα γεγονότα. Αλλά να μην τα πολυλογώ. Θα ήθελα να είχε περισσότερο κόσμο για να έχεις πάντα κάτι να διαβάσεις. Τώρα απλά μπαίνω 2-3 την εβδομάδα και μεγάλο μέρος των ποστ που δεν απαντάω είναι γιατί δεν τα έχω διαβάσει καν. Απλά δεν έχει κλείσει για καθαρά συναισθηματικούς λόγους.

Ιανουαρίου 01, 2015, 09:41:24 pm
Απάντηση #13
  • μπώγδα
  • Τέρμα καμένος
  • ΕπίτιμοC
    • Προφίλ

gia na eimaste dikaioi (kai na min pligonoume tin evaisthiti psixoula sou), to oti isoun kentriko prosopo sta 3 major hazard wars (TM) de simainei aparaitita oti eixes adiko.
to mono pou sou katalogizo prosopika einai oti tha mporouses na tsakonesai me tact. ligo ginaikeia vre paidi mou! esi protimises tin oliki riksi, kati pou odigise se simantikes apoleies plithismou.
den ksero giati exases to orama sou sto hazard kai giati de mpaineis pia oso empaines, alla ego pistevo sto 'concept dixos concept'. episis i ellipsi tou modarismatos kai tis apodektis simperiforas pou iparxei sta alla gaming kai loipa sites, einai stixia pou to apogionoun. iparxoun polloi kammenoi ekei ekso pou tha ithelan na vroun mia stegi opos to hazard. epomenos an apofasisoume na kanoume mia sistimatiki prospatheia, mporoume na feroume kosmo. to mono pou xreiazetai einai mia mikri anoxi sti diaforetiki antillipsi (poso xeirotero mporei na einai ena melos apo ton xari?) me skopo tin apofigi katastrofikon gia to community sigkrouseon!

pernane ta xronia kai oi ipoxreoseis allazoun. sou ksanaleo afto pou exo ksanapei polles fores mesa sta xronia. oti edo eimai gia na simvallo oikonomika.
kai an kourasteis na eisai admin de xreiazetai na to kliseis. edo eimaste na analavoume.
pao na ton paikso gia ti mana tou xari. over and out.

Ιανουαρίου 03, 2015, 03:11:44 am
Απάντηση #14
  • Τέρμα καμένος
  • Κάρμα: +0/-0
    • profile.php?id=689112075
    • Προφίλ
    • http://www.greekmoviejar.blogspot.com/

Καλή χρονιά παίδες! Μπορεί κι εγώ να χάνομαι για μεγάλα διαστήματα, αλλά πάντα εδώ γυρνάω! <3

Tags: