*ShoutBox AJAX Chat © blueimp.net |  Integrated with SMF

Αποστολέας Θέμα: iPhone 5  (Αναγνώστηκε 1918 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Σεπτεμβρίου 13, 2012, 11:29:38 am
  • Αρχηγός των Ινδιάνων
  • Κάρμα: +1/-0
    • Προφίλ

Μετα την παρουσιαση του iphone 5, η γραμμη της apple και για τα μελλοντικα μοντελα της ειναι προφανης.

No Signature Campaign Suspended

He who controls the present controls the past. He who controls the past controls the future.

Σεπτεμβρίου 13, 2012, 11:46:12 am
Απάντηση #1
  • Αρχηγός των Ινδιάνων
  • Κάρμα: +5/-5
    • http://www.facebook.com/sstampolas
    • Stampolas Spyridon
    • Προφίλ

τσαμπα πεταμενα λεφτα θα ειναι και αυτο,οπως και το 4s
Ten wo hakari ten wo hiraki
Amaneku subete no hoshiboshi
So kagayaki wo motte
Ware ni sugata wo shimese
Tetorabiburosu yo
Ware wa hoshiboshi no shihaisha
Asupekuto wa kanzen nari
Araburu mon wo kaihou seyo
Zenten hachi-jyū hachi sei
Hikaru!
Urano Metoria!

Σεπτεμβρίου 13, 2012, 03:01:22 pm
Απάντηση #2
  • μπώγδα
  • Τέρμα καμένος
  • Κάρμα: +71/-51
  • ΕπίτιμοC
    • Προφίλ

Σεπτεμβρίου 13, 2012, 04:15:59 pm
Απάντηση #3
  • Διαχειριστής
  • Τέρμα καμένος
  • Κάρμα: +33/-10
    • Προφίλ
    • Life Car - Πολλάτος - Volkswagen, Audi, Seat, Skoda - Πάτρα

Μιας και το έθιξες, πριν λίγες μέρες είδα αυτή την εικόνα στο  /r/gaming

Σεπτεμβρίου 13, 2012, 05:58:14 pm
Απάντηση #4
  • Αρχηγός των Ινδιάνων
  • Κάρμα: +1/-0
    • Προφίλ

First Look: iPhone 5
No Signature Campaign Suspended

He who controls the present controls the past. He who controls the past controls the future.

Σεπτεμβρίου 13, 2012, 11:19:03 pm
Απάντηση #5
  • Διαχειριστής
  • Τέρμα καμένος
  • Κάρμα: +33/-10
    • Προφίλ
    • Life Car - Πολλάτος - Volkswagen, Audi, Seat, Skoda - Πάτρα

Είναι δυνατόν να λέει ο τύπος ότι είναι κάτοχος του 4s να του δίνουν ένα ίδιο και καλά ότι είναι το 5 και να λέει ότι είναι καλύτερο; Δεν παίζει να είναι τόσο ηλίθιοι. Πρέπει να πέτυχαν ανθρώπους που δεν είναι κάτοχοι iphone και  απλώς να έχουν δει ένα 1-2 φορές....

Σεπτεμβρίου 14, 2012, 12:03:20 am
Απάντηση #6
  • Ανερχόμενο αστέρι
  • **
  • Κάρμα: +2/-2
    • Προφίλ

kala parakoloutha ti tha ginei molis vgei

- ooooooo to 5 einai auto?
-nai re, ma kala den ksereis na ta ksexorizeis? o theoi, ti asxetos
Αν ήξερα τι forum είναι το Hazard δε θα ξανάμπαινα!

Σεπτεμβρίου 14, 2012, 02:11:21 am
Απάντηση #7
  • Γενικός συντονιστής
  • Τέρμα καμένος
  • Κάρμα: +7/-10
    • Προφίλ

Όποιος έχει iphone είναι απόλυτο θύμα και wannabe. Πραγματικά δεν μπορώ να έχω το ίδιο κινητό με αυτούς τους ανθρώπους. Νιώθω πως υποβιβάζω το επίπεδο μου!
ЯЭЭИIGИЭ ЭSЯЭVЭЯ

Σεπτεμβρίου 14, 2012, 10:36:50 am
Απάντηση #8
  • Major Hazard
  • Κάρμα: +0/-0
    • Προφίλ

malaka gianni se akouw les k exeis sumferonta apo tn samsung...o ka8enas kanei tis epiloges tou... k si re file...an to pame etc...dn 3ereis oute to 1/3 tou kinitou sou ti kanei...k si pires to sg2 giati apla exei to onoma...opws exei k to sg3...diaforetika 8a isoun me kinito tn 100 euro...opote ase ta filosofika..!!

Σεπτεμβρίου 14, 2012, 11:04:14 am
Απάντηση #9
  • Αρχηγός των Ινδιάνων
    • Stampolas Spyridon
    • Προφίλ

εμενα με συμφερει να λεω οτι ειναι καλο,για να πουλησω παραπανω,αλλα αντικειμενικα ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ!!!!Ειναι τσαμπα πεταμενα λεφτα!Εγω 700€ για iPhone δεν θα τα εδινα ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!
Nokia Lumia 900!!!Μακραν το καλυτερο κινητο που εχω πιασει στα χερια μου!Η Nokia σαν εταιρια ειναι η καλυτερη και δεν ειναι τυχαιο που στον πινακα πωλησεων ειναι μακραν η πρωτη!Τυχαιο;;;Δε νομιζω!!!
So kagayaki wo motte
Tetorabiburosu yo
Asupekuto wa kanzen nari
Hikaru!
Urano Metoria!

Σεπτεμβρίου 14, 2012, 11:36:29 am
Απάντηση #10
  • Major Hazard
    • Προφίλ

1η η νοκια και 2η samsung γιατι αραγε??? για απλα πουλανε κινητα και με 50€!! Πες μου γιατι δεν αξιζει το μηλο!? ( ημουν χρηστης android και τωρα ios ) απο περιεργεια δηλαδη...

Σεπτεμβρίου 14, 2012, 11:43:32 am
Απάντηση #11
  • Αρχηγός των Ινδιάνων
    • Stampolas Spyridon
    • Προφίλ

δε σου προφερει τιποτα παραπανω το iOS απο το android και απο τα Windows phones.ΤΙΠΟΤΑ ομως!Ουτε παραπανω εφαρμογες εχει και περισσοτερο κλειδωμενο ειναι!Περα απο οτι ειναι μουρατο κινητο,δεν εχει να μου δειξει κατι αλλο και απλα παει ο κοσμος και το αγοραζει σαν τα προβατα,επειδη ετσι το επιβαλει η μοδα!Χιλιες φορες Galaxy S3 και Lumia 900 παρα iPhone 5!!!
So kagayaki wo motte
Tetorabiburosu yo
Asupekuto wa kanzen nari
Hikaru!
Urano Metoria!

Σεπτεμβρίου 14, 2012, 11:48:22 am
Απάντηση #12
  • Major Hazard
    • Προφίλ

1on) auta pou mou les dn einai epixeirimata gia to oti den a3izei to kinito...kai fainetai oti dn to exeis xrisimopoiisei oute panw apo 1 mina...
2on) ta wp otan apoktisoun market swsto + oti efarmoges vriskeis sto appstore...tote 3anapianoume kouventa giauto... + to android market exei polles a3iologes efarmoges alla paramenei 3efragko ampeli...k polles efarmoges dn einai sumbates me suskeues ( pou tis trexoun apsoga..exw k apodei3i giauto)
3on) to oti einai kleidomeno dn einai epixeirima episis...gt ta wp einai 3ekleidwta??? kai apo tn alli wraia to android einai 3ekleidwto?? ti sou prosferei parapanw???
4on) giati kapoios na protimisei tn plastikoura tou sg3?? an kapoion dn tn endiaferei to 4purino ti na to kanei??? opote to i5 mporei na to parei k exei k metapwlitiki a3ia!!
5on) to lumia 900 mporei na einai wraio emfanisiaka alla einai katwtero apo to ios k eidika me to 7.5 k dn 8a parei to 8.0!
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 14, 2012, 11:52:24 am από ParidiO »

Σεπτεμβρίου 14, 2012, 12:10:06 pm
Απάντηση #13
  • Αρχηγός των Ινδιάνων
    • Stampolas Spyridon
    • Προφίλ

μου συγκρινεις δηλαδη το κλειδωμα του iPhone με τα android;;;Ελα τωρα,για να σοβαρεφτουμε λιγο!!!Μονο και μονο που σου απαγορευει να ανταλαξεις αρχεια μεσω bluetooth,για εμενα τρωει πανηγυρικο ακυρο!!!!
Το να κανεις ενα android root εινα πολυ πιο απλη διαδικασια,απ'οτι να κανεις jail break το iPhone!Το market και στα WP και στο android μια χαρα ειναι.Τωρα αν αυτος που κατεβαζει μια εφαρμογη σχετικα βαρια και νομιζει οτι θα την τρεχει σε Xperia x10 mini,τοτε δεν του φταιει η εφαρμογη,αλλα ο ιδιος που ειναι αναπηρος!
το μονο καλο του iPhone ειναι οτι εχει καλη μεταπωλητικη αξια,μονο και μονο επειδη υπαρχουν πολλοι βλαχοι που θελουν να λενε οτι εχουν iPhone!Δεν πιθομαι σαν Σπυρος να δωσω 700€ για iPhone!
Και για να σου φυγει η απορια,δεν ειχα ΠΟΤΕ ΜΟΥ iPhone!!!ΠΟΤΕ!Απλα το εχω δουλεψει λιγο σαν επαγγελματιας απο κατι πελατες που τους το σεταρα.Και ειλικρινα δεν εντυπωσιαστικα!Καθε αλλο που πιο πολυ πονοκεφαλο μου προκαλεσε ακομα και το σεταρισμα του!Και εχω σεταρει απειρα τηλεφωνα!Απο Nokia,Sony,HTC,iPhone και πολλα αλλα!Μακραν τα χειροτερα ειναι τα iPhone και μετα πανε τα android!Μακραν τα πιο ευκολα για σεταρισμα ειναι τα WP
So kagayaki wo motte
Tetorabiburosu yo
Asupekuto wa kanzen nari
Hikaru!
Urano Metoria!

Σεπτεμβρίου 14, 2012, 12:19:27 pm
Απάντηση #14
  • Major Hazard
    • Προφίλ

kai pali dn mu les epixeirimata giati einai sapio to iphone..... einai aplo auto pou se rwtisa.... k episis dn milisa gia to kleidwma tou android..alla tou WP... bt dn to xrisimopoiisa oute 1 fora oso eixa android...opote mu einai adiaforo....otan loipon mu dwseis tekmiriwmena epixeirimata tote mporoume na sunexisoume na milame...