*ShoutBox AJAX Chat © blueimp.net |  Integrated with SMF

Αποστολέας Θέμα: Μουσειο  (Αναγνώστηκε 3877 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αυγούστου 11, 2012, 11:24:14 pm
Απάντηση #30
  • Διαχειριστής
  • Τέρμα καμένος
  • Κάρμα: +53/-15
    • Προφίλ

Κάθεστε και διαφωνείτε για το ποιο παιχνίδι ήταν το καλύτερο; Πλάκα έχετε. Το μόνο αξιόλογο σχόλιο είναι ότι από το D3 περίμενα περισσότερο content. Περίμενα ότι θα με έβγαζε το καλοκαίρι τουλάχιστον. Αλλά έχω ανοίξει ήδη το steam και γράφω ώρες. Κάθομαι και περνάω τις ώρες μου ήσυχα foreveralone Nikovas style. Απλά το D3 μου έκανε ζημία και έπεσα στην δεύτερη θέση των achievements σε ένα site που συμμετέχω και τώρα τρέχω να πάρω πίσω το στέμμα μου. Για την ώρα Rage παίζω, δεν ξέρω αν το έχει κανείς. Κάνω τα achievements σιγά σιγά και έχει και coop νομίζω.

Αυγούστου 11, 2012, 11:31:47 pm
Απάντηση #31
  • Major Hazard
  • Κάρμα: +9/-5
    • http://www.facebook.com/sstampolas
    • Προφίλ

wow το παρατησα απο το μαϊο και δεν εχω σκοπο να ξαναπαιξω
αλλα ηταν το μοναδικο παιχνιδι που με κρατησε τοσα χρονια.Απλα με το τελευταιο expansion ασχοληθηκα ελαχιστα εως καθολου και με αυτο που βγαινει τωρα δεν θα ασχοληθω καν
Diablo θα συνεχισω να παιζω,γιατι ακομα εχει ζουμι η υποθεση,οσο καν νομιζουν μερικοι οτι τελειωσε.Θα μπουν πολλα ακομα και δε νομιζω η Blizzard να παρατησει τα οπλα τοσο νωρις!Ολο και καποιο ασσο θα εχει κρυμμενο στο μανικι της!Ας μην ξεχναμε απο την ιστορια του 3 οτι την πουτανα που ζωντανεψε τον diablo δεν εχουμε ακουσει την τελευταια κουβεντα!Πιστευω οτι θα μπει κι αλλο πραμα με αυτη στο προσκήνιο!
Ten wo hakari ten wo hiraki
Amaneku subete no hoshiboshi
So kagayaki wo motte
Ware ni sugata wo shimese
Tetorabiburosu yo
Ware wa hoshiboshi no shihaisha
Asupekuto wa kanzen nari
Araburu mon wo kaihou seyo
Zenten hachi-jyū hachi sei
Hikaru!
Urano Metoria!

Αυγούστου 11, 2012, 11:43:21 pm
Απάντηση #32
  • Επισκέπτης

apla wow paizeis mono esi apo to hazard :alone

akrivws , milousa gia to hazard (to krataei)

Αυγούστου 13, 2012, 10:41:26 am
Απάντηση #33
  • Major Hazard
    • Προφίλ

σουπιτσα,δοκιμασε να τελειωσει το infeno πρωτα...ειμαι act 4,με ΠΟΛΥ ΚΟΠΟ ΚΑΙ ΑΙΜΑ και ακομα παπακια...δεν τολμαω να βγω εκτος!το damage που βγαζει το καθε mob εκει ειναι το λιγοτερο απαγορευτικο!εχει content και εχει και challenge!αλλα μερικοι καμενοι νομιζαν οτι πρεπει να το βγαλουν σε 2 μερες ολο το παιχνιδι!!!ΑΜ ΔΕ!!!Ο casual gamer θελει τουλαχιστον 3-5 μερες μονο για το normal.Για τα υπολοιπα ασε...ειδικα act 2 inferno που χτυπας ΤΟΙΧΟ μιλαμε!!!Θελει εντελως διαφορετικο gear απο εκει και περα για καθε act!!Εχω 96Κ dps με sharpshooter,42Κ χωρις και ακομα δεν το σκεφτομαι καν να παω να σολαρω το 4!Το παιχνιδι εχει πολλα να δωσει,απλα πρεπει να μην βιαζεσαι.Σιγα σιγα και ολα θα γινουν
So kagayaki wo motte
Tetorabiburosu yo
Asupekuto wa kanzen nari
Hikaru!
Urano Metoria!

Αυγούστου 13, 2012, 12:37:15 pm
Απάντηση #34
  • Διαχειριστής
  • Τέρμα καμένος
  • Κάρμα: +53/-15
    • Προφίλ

Καταλαβαίνω αυτό που λες και είναι όντως ένα challenge να τελειώσεις το inferno. Το πρόβλημα είναι στο πως το κάνεις αυτό. Έχω ακόμα γνωστούς που παίζουν και μαθαίνω. Όταν μου λέει ο άλλος ότι έχει φτάσει σε σημείο να σκάει πάνω από 20mil για κάθε items καταλαβαίνω ότι δεν πρόκειται να παίξω σαν άνθρωπος. Το έκανα το act 1/2 20-30-40 φορές, εε, βαρέθηκα. Είπαμε grind αλλά όλα έχουν ένα όριο. Εγώ το ξεπέρασα... και να φανταστείς ότι θεωρώ τον εαυτό μου υπομονετικό... με όλες αυτές τις μαλακίες που κάνω αυτό τον καιρό κυνηγώντας achievements στο Steam!

Αυγούστου 13, 2012, 01:05:26 pm
Απάντηση #35
  • Major Hazard
    • Προφίλ

Ναι οντως μετα απο ενα σημειο και περα πρεπει να σκασεις ΠΟΛΛΑ φραγκα για gear,οχι για  καποιο αλλο λογο,αλλα μερικοι με τις τιμες το εχουν παραξεφτυλισει!
εγω κανω goblin runs και butcher runs και μπορω να πω οτι εχω ριξει μερικα ενδιαφεροντα πραγματακια!Θελει ΠΟΛΥ υπομονη και ΑΠΕΙΡΟ grinding!!
But that's diablo my friends!
So kagayaki wo motte
Tetorabiburosu yo
Asupekuto wa kanzen nari
Hikaru!
Urano Metoria!

Αυγούστου 19, 2012, 05:16:16 pm
Απάντηση #36
  • μπώγδα
  • Τέρμα καμένος
  • Κάρμα: +85/-58
  • ΕπίτιμοC
    • Προφίλ

akoma na paei mouseio afto? :troll

Αυγούστου 19, 2012, 07:04:15 pm
Απάντηση #37
  • Major Hazard
  • Κάρμα: +0/-0
    • Προφίλ
    • http://www.hazard.gr/forum

Nai steilte to opws kai na paei kai to Minecraft kai h geniki sizitisi tou L2. A kai fisika to dota/ dota2 / leaugue of legends

Sto Minecraft ante na mpei kanas kavourotsepis,tsipis kai fragkofonias padakoys na spamarei gia ton server tou. Dota / dota2 ante na pei tipota kanas L3va afou kaneis sas den paizei kai league of legends paizw mono egw. Kala gia tin geniki sizitisi tou L2 edaxi gelaei o kosmos  :kakia
surreal poster

Αυγούστου 19, 2012, 07:10:53 pm
Απάντηση #38
  • Τέρμα καμένος
  • Κάρμα: +7/-4
    • Προφίλ

OΛΑ ΣΤΟ ΜΟΥΣΕΙΟ ΚΑΙ COME BACK ΤΟΥ CONAN ΡΕ ΜΟΥΝΙΑ...

Αυγούστου 21, 2012, 08:07:45 pm
Απάντηση #39
  • Επισκέπτης

ta panta mouseio - ektws tou Aion(pou paizetai,fanatika akoma) k L2 pou einai to shma katatethen tou hazard imo

Αυγούστου 21, 2012, 09:11:29 pm
Απάντηση #40
  • Γενικός συντονιστής
  • Τέρμα καμένος
  • Κάρμα: +13/-15
    • gewponos
    • Προφίλ

ЯЭЭИIGИЭ ЭSЯЭVЭЯ

Αυγούστου 21, 2012, 09:16:12 pm
Απάντηση #41
  • Τέρμα καμένος
  • Κάρμα: +7/-4
    • Προφίλ

ΒΓΑΛΤΕ CONAN ΡΕ ΜΟΥΝΙΑ ΠΟΥ ΛΙΩΝΟΥΜΕ

Αυγούστου 21, 2012, 09:29:38 pm
Απάντηση #42
  • Επισκέπτης

ΒΓΑΛΤΕ CONAN ΡΕ ΜΟΥΝΙΑ ΠΟΥ ΛΙΩΝΟΥΜΕ

niaou gataki^^

Αυγούστου 21, 2012, 09:42:05 pm
Απάντηση #43
  • Οικονομέτρης
  • Τέρμα καμένος
  • Κάρμα: +12/-7
    • Προφίλ

sto mouseio leei na valoume tin geniki syzitisi tou L2 o allos ... a re tsekouri pou thelete merikoi !!!
exw mpleksei me vlammenous den eksigeite alliws ...

.......................................

Slicing through armor with the greatest of ease. Whirling, dancing like a dervish, swiping foes with a flick of the wrist.

Αυγούστου 21, 2012, 10:22:30 pm
Απάντηση #44
  • Επισκέπτης

fwtia sto pato !

Tags: